ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9412633
*
nr 941 2633
Spegel
Guldfärgad, höjd: 90
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 februari 2015
kl 20:39:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/2 20:39:04
1
300 kr
16/2 08:28:41
2
200 kr
16/2 08:28:41
1
250 kr (Budbetjänt)
16/2 08:29:17
2
350 kr
16/2 17:37:09
3
400 kr
16/2 19:03:12
4
450 kr
16/2 19:08:20
3
500 kr
16/2 19:08:54
4
600 kr
16/2 19:10:48
3
700 kr
16/2 19:51:56
4
800 kr
16/2 19:55:33
3
900 kr
16/2 19:56:54
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: guldfärgad spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Spegel
Kondition: slitage, skador
Läs om budbetjänten
nr 941 2633
Spegel
Guldfärgad, höjd: 90
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 februari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/2 20:39:04 | 1 | 300 kr |
16/2 08:28:41 | 2 | 200 kr |
16/2 08:28:41 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
16/2 08:29:17 | 2 | 350 kr |
16/2 17:37:09 | 3 | 400 kr |
16/2 19:03:12 | 4 | 450 kr |
16/2 19:08:20 | 3 | 500 kr |
16/2 19:08:54 | 4 | 600 kr |
16/2 19:10:48 | 3 | 700 kr |
16/2 19:51:56 | 4 | 800 kr |
16/2 19:55:33 | 3 | 900 kr |
16/2 19:56:54 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: guldfärgad spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59